Ochraniacz dookoła Dwa Misie Szaro - Błękitny

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Szaro-błękitny ochraniacz z misiami

Ochraniacz szaro-błękitny z dwoma wyhaftowanymi misiami świetnie sprawdzający się w pokoiku dla chłopca. Został on wykonany z połączenia szarej i błękitnej tkaniny bawełnianej. Jest to najlepszy rodzaj tkaniny do łóżeczka dziecięcego. Wewnętrzna włóknina jest miękka i puszysta, wykonana z włókien poliestrowych, które nie mają żadnych właściwości uczulających. Dlaczego warto zastosować ochraniacz dookoła łóżeczka? Rodzice zawsze dbają o bezpieczeństwo swojego maluszka, dlatego też posiadanie ochraniacza niemowlęcego jest dla nich niezbędne. Dla dziecka łóżeczko poza miejscem do spania jest też miejscem do zabawy. Ochraniacz zabezpieczy je przed wkładaniem nóżek czy rączek między szczebelki. Uchroni je też przed bolesnymi uderzeniami. Do mocowania użyto troczki, które możemy schować między szczebelki, aby nie wzbudzały niepotrzebnego zaciekawienia naszego malca. Sprawdzając regularnie stan wiązania nie musimy mieć obaw,że dziecko ściągnie ochraniacz na siebie. Chcąc, aby ochraniacz był ozdobą łóżeczka malca musimy wybrać odpowiedni rozmiar. Do łóżeczka o wymiarach 60x120 najodpowiedniejszy ochraniacz to 360cm, a do łóżeczka 70x140 to rozmiar 420cm. Wysokość ochraniacza to 30cm. Umożliwia nam jako rodzicom obserwowanie naszego ruchliwego malca, a jemu samemu uczenie się z otaczającego go świata.

Bardzo łatwo zadbać też o czystość naszego ochraniacza, ponieważ możemy prać go w pralce. Najlepiej stosować program do delikatnych tkanin i prać w temperaturze 40st.C. Suszyć w pozycji na płasko. Można prasować go żelazkiem, ale najlepiej robić to przed jego całkowitym wyschnięciem. Dzięki temu unikniemy odkształcenia się wewnętrznej włókniny. Stosując się do tych zaleceń ochraniacz będzie spełniał swoje funkcje ochrony i ozdoby.

Można też dokupić poszewki do łóżeczka w tym samym kolorze co stworzy piękny zestaw do łóżeczka, który będzie wyglądał jak na zdjęciu poniżej:

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Dwa Misie Szaro - Błękitny

Ochraniacz dookoła Dwa Misie Szaro - Błękitny

27 innych produktów w tej samej kategorii: