Ochraniacz dookoła Miś Serce Zielony

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Uroczy ochraniacz do łóżeczka zielony z haftem Misia i Serduszek!

Uroczy ochraniacz do łóżeczka zielony

Ochraniacz na łóżeczko zielony z tkaniny bawełnianej

Połączenie tkaniny w krateczkę i tkaniny gładkiej pozwoliły nam stworzyć śliczny i przyjemny ochraniacz do łóżeczka zielony w barwie natury. Zieleń to popularny kolor i często wybierany przez rodziców. Materiały, z których uszyliśmy ochraniacz, utkane są z czystej bawełny bez żadnych sztucznych domieszek. Jeśli jesteś rodzicem, dla którego płeć dziecka ma być niespodzianką, to możesz jeszcze przed przyjściem kupić zielony ochraniacz. Będzie on pasował zarówno dla dziewczynki, jak i chłopczyka. W środku ochraniacz jest włóknina puszysta, która to tłumi ewentualne uderzenia o szczebelki.

Główne zadania zielonego ochraniacza dookoła łóżeczka

Wielu rodziców używa ochraniacza już od samego początku gdy pojawi się dziecko w domu. Sprawia on, że dziecko ma zapewniony bezpieczną przestrzeń i ochronę przed ewentualnym przeciągiem. Z czasem dziecko coraz więcej się bawi w łóżeczku, i kiedy zaczyna wstawać, siadać czy raczkować może uderzyć się o twarde elementy łóżeczka. Dziecko może również próbować przeciskać rączki między szczeblami. Jest to dobry moment, aby zabezpieczyć dziecko podczas snu zielonym ochraniaczem dookoła łóżeczka.

Rozmiar ochraniacza do łóżeczka

Sprzedajemy ochraniacze zarówno do łóżeczka 60x120cm jak i 70x140cm. Aby ochraniacz zakrył całe łóżeczko dookoła musi mieć 360cm dla łóżeczka 60x120cm. Do większego łóżeczka 70x140cm długość ochraniacza ma 420cm. Wysokość ochraniacza to 30cm. Ta wysokość nie będzie zastawiać na dziecka i będziemy je zawsze widzieć. Również dziecko będzie chętniej przebywać w łóżeczku kiedy będzie widziało co dzieje się w jego otoczeniu.

Wygodny ochraniacz dookoła łóżeczka 60x120 zielony

Wyposażenie łóżeczka

W naszym sklepie znajdziesz też inne przedmioty do wyposażenia łóżeczka. Są w nim różne komplety pościeli dla niemowląt, z haftem oraz klasyczne, baldachimy i moskitiery dla dzieci, beciki dla dzieci i wiele innych praktycznych przedmiotów dla dzieci.

Sposób pielęgnacji

Ten ochraniacz na łóżeczko zielony można prać w pralce w temp. 40st.C. Aby nie stracić fasonu, dobrze suszyć go w pozycji płaskiej rozkładając np. na suszarce do prania. Prasować z dużą ilością pary, nie dociskając mocno żelazka, aby nie spłaszczyć wypełnienia ochraniacza.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Zielony

Ochraniacz dookoła Miś Serce Zielony

27 innych produktów w tej samej kategorii: