Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż ciemny

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Ochraniacz niemowlęcy do łóżeczka w kolorze beżowym

Ochraniacz z tkanin bawełnianych.

Ochraniacz składa się z dwóch tkanin. Jedna tkanina ma kolor beżowy ciemny z wzorem drobnej krateczki a druga jest jasno beżowa gładka i jednobarwna. Ochraniacz idealnie pasuje do łóżeczek zarówno białych jak i naturalnych czy wenge. Jest to również ochraniacz uniwersalny jeśli chodzi o płeć dziecka. Można go zamontować w łóżeczku w którym śpi dziewczynka lub chłopczyk. Ozdobiony haftem Misia z sercami i falbanką sprawi że łóżeczko będzie ślicznym i bezpiecznym miejscem dla dziecka. W środku ochraniacza jest włóknina puszysta która chroni przed uderzeniami.

Przeznaczenie ochraniacza.

Wielu rodziców stosuje ochraniacz od samego początku kiedy ich dziecko zaczyna w nim spać. Ochraniacz wtedy tworzy miły zakątek dla małego dziecka ale również chroni je przed ewentualnym przeciągiem. Z czasem dziecko zaczyna raczkować i przemieszczać się po łóżeczku. Zaczyna też siadać lub wstawać a nawet wspinać się na szczeble. Aby jego zabawa była bezpieczna dobrze jest zamontować ochraniacz. To ochraniacz ma tłumić ewentualne uderzenia. Ochraniacz zastawia również przestrzeń między szczeblami, dzięki czemu dziecko nie może wkładać tam rączek czy nóżek.

Rozmiary ochraniaczy na szczebelki.

Ochraniacze które zakrywają całe łóżeczka dookoła powinny mieć długość 360cm dla łóżeczka 60x120cm lub 420cm dla łóżeczka 70x140cm. Wysokość ochraniacza to 30cm. Jest to wysokość optymalna. Taki ochraniacz nie zastawia naszego dziecka w łóżeczku i nie tracimy go z oczu. Dziecko chętniej będzie bawić się w łóżeczku kiedy widzi co dzieje się na zewnątrz.

Inne wyposażenie do łóżeczka.

Oprócz ochraniacza w naszym sklepie znajdziesz pościele niemowlęce lub całe zestawy do łóżeczka, moskitiery i baldachimy, beciki, kocyki z haftem czy zestawy pościeli z łóżeczkiem.

Pielęgnacja ochraniacza.

Można prać w pralce w temp. 40st.C. Suszyć w pozycji płaskiej. Prasować z dużą ilością pary nie dociskając zbytnio żelazka aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż ciemny

Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż ciemny

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii: