Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż jasny

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Jasno beżowy ochraniacz z haftowanym Misiem z sercami

Ochraniacz Ecru z tkanin naturalnych.

Elegancki ochraniacz do łóżeczka uszyty został z dwóch rodzai bawełnianych tkanin. Pierwsza z nich to tkanina z wzorem krateczki a druga to gładka, jednobarwna w kolorze ecru. To połączenie stworzyło ochraniacz o delikatnym i bardzo łagodnym wyglądzie który będzie pasował do każdego wnętrza. Ozdobienie ochraniacza haftem sprawiło że jest on niepowtarzalnie piękny. Ochraniacz do łóżeczka w kolorze jasnego beżu idealnie pasuje zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. W środku ochraniacza wszyta jest włóknina puszysta która odpowiada za amortyzację.

Przeznaczenie ochraniacza do łóżeczka.

Ochraniacze przez nas produkowane, mają przede wszystkim tłumić uderzenia o szczebelki. Dzieci z czasem zaczynają się bawić w łóżeczku, próbują w nim siadać, wstawać lub wspinać się na szczebelki. Dzieci będą również wkładać swoje rączki i nóżki między szczeble łóżeczka. Zamontowanie ochraniacza zminimalizuje ryzyko uderzenia się przez dziecko o twarde elementy łóżka dziecięcego.

Odpowiedni rozmiar ochraniacza.

Wysokość ochraniacza to 30cm i jest to wysokość optymalna i najbardziej bezpieczna dla dziecka. Wyższe ochraniacze zasłaniają widok na dziecko co powoduje że rodzić może stracić go z oczu, ale i izoluje dziecko od otoczenia, przez co nie widzi ono swojego otoczenia i niechętnie bawi się w łóżeczku. 

Długość ochraniacza jest zależna od tego jakie posiadamy łóżeczko. Do łóżeczka 60x120cm stosujemy ochraniacze o długości 360cm, a dla łóżeczka 70x140cm ochraniacz powinien mieć 420cm.

Dodatkowe wyposażenie łóżeczka.

Oprócz beżowego ochraniacza który przedstawiamy do wyposażenia łóżeczka potrzebne będą jeszcze inne akcesoria pościelowe. W naszym sklepie Bello24 znajdziesz różne rodzaje pościeli, moskitiery i baldachimy, beciki i śpiworki, prześcieradła czy kocyki dziecięce. Poznaj naszą ofertę i dobierz dla siebie odpowiednie produkty.

Sposób pielęgnacji ochraniacza.

Ochraniacz można prać w pralce w 40st.C. Prasować z użyciem dużej ilości pary nie dociskając żelazka aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny. Suszyć w pozycji płaskiej np. rozkładając na suszarce.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż jasny

Ochraniacz dookoła Miś Serce Beż jasny

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii: