Ochraniacz dookoła Miś Serce Pomarańczowy

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Ochraniacz dla dziecka z haftem Misia

Ochraniacz beżowo łososiowy.

Pokazany ochraniacz dla dziecka został wykonany z dwóch różnych tkanin bawełnianych. Pierwsza z nich jest w kolorze jasnego beżu z wzorem  krateczki, a druga tkanina jest bawełniana, gładka w kolorze pomarańczowym. Ochraniacz jest ozdobiony haftem który przedstawia śpiącego misia z serduszkami. Kolejną ozdobą ochraniacza jest wszyta falbana z tej samej pomarańczowej tkaniny. Ochraniacz można z powodzeniem używać kiedy mamy dziewczynkę lub chłopczyka, ponieważ te dwa kolory są bardzo uniwersalne. Wewnętrzna warstwa w ochraniaczu to włóknina puszysta, która jest odpowiedzialna za tłumienie ewentualnych uderzeń dziecka w łóżeczko.

Zastosowanie ochraniacza i jego praktyczność.

Kiedy założymy dziecku ochraniacz od pierwszych dni jego życia, stworzymy mu przytulne miejsce które będzie go delikatnie izolować od tego co na zewnątrz, ale i będzie to pewna ochrona przed ewentualnymi przeciągami. Większe dziecko które zaczyna już raczkować, próbuje siąść czy wstać albo wierzga i kopie może uderzyć się o elementy łóżeczka. Dobrze wtedy mieć ochraniacz który będzie przed tym chronił. Ochraniacz będzie również zapobiegał przed wkładaniem rączki czy nóżki między szczeble. To również może być zagrożeniem dla dziecka kiedy nie ma zamontowanego ochraniacza.

Rozmiary ochraniaczy.

Ochraniacze dookoła łóżeczka mają dwie długości. Pierwszy z nich ma 360cm i jest on do łóżeczka 60x120cm. Drugi ochraniacz jest przygotowany do łóżeczka 70x140cm i ma długość 420cm. Wysokość ochraniacza to 30cm. Ochraniacz o tej wysokości pozwoli mieć maleństwo zawsze na oku ponieważ go nie zastawi a i samo dziecko będzie chętniej bawić się w łóżeczku gdy będzie widziało co dzieje się poza nim.

Dodatki do łóżeczka.

W naszej ofercie można znaleźć wszystko co tylko potrzebujesz do wyposażenia łóżeczka. Szyjemy pościele, baldachimy, prześcieradła, beciki i inne potrzebne akcesoria dla niemowląt.

Sposób pielęgnacji ochraniacza.

Ochraniacz można wyprać w pralce w temperaturze 40st.C. Zaleca się suszyć go w pozycji płaskiej rozkładając np. na suszarce do prania.

Prasować z dużą ilością pary, nie dociskając żelazka aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Pomarańczowy

Ochraniacz dookoła Miś Serce Pomarańczowy

27 innych produktów w tej samej kategorii: