Ochraniacz dookoła Miś Serce Biały

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Biały ochraniacz z haftem misia i serduszek

Ochraniacz z białej bawełnianej tkaniny.

Biały ochraniacz to bardzo popularny i chętnie kupowany produkt w naszym sklepie. Ochraniacz został ozdobiony ślicznym haftem który również jest wykonany z białych nici. Haft przedstawia Misia wtulonego w serce. Dużą zaletą białego ochraniacza do łóżeczka jest to że jest to kolor uniwersalny. Może być w łóżeczku zarówno dziewczynki jak i chłopczyka.  W środku jest zastosowana włóknina puszysta która tłumi i amortyzuje ewentualne uderzenia.

Zastosowanie i praktyczne cechy białego ochraniacza.

Ochraniacz można używać już od pierwszych dni życia maleństwa. Co prawda dziecko nie jest jeszcze narażone na uderzenia ale ochraniacz już wtedy zapewni dziecku przytulny zakątek do snu. Kiedy dziecko staje się coraz większe zaczyna raczkować, próbuje siadać albo wstawać, przewraca się czy kopie. Jest to czas kiedy ochraniacz najbardziej się przyda. Ochraniacz nie pozwoli też aby dziecko wkładało rękę czy nogę między szczeble łóżeczka. To również może być niebezpieczne dla dziecka.

Rozmiary ochraniaczy.

Długość ochraniacza należy dobrać do łóżeczka. Jeśli posiadamy łóżeczko 60x120cm to jego obwód wynosi 360cm i tyle też ma mieć długość ochraniacza. Kiedy natomiast mamy łóżeczko 70x140cm długość ochraniacza będzie wynosiła 420cm. Jego wysokość to 30cm. Nie produkujemy wyższych ochraniaczy ze względów bezpieczeństwa. Przede wszystkim ochraniacz nie może zastawiać nam dziecka tak że stracilibyśmy malca z oczu a i samo dziecko będzie chętniej bawić się w łóżeczku kiedy widzi swoje otoczenie.

Pielęgnacja ochraniacza.

Ochraniacz można prać w temp. 40st.C w pralce.

Zaleca się suszyć go w pozycji płaskiej rozkładając np. na suszarce do prania. Podczas prasowania trzeba użyć dużo pary a żelazka nie należy dociskać zbyt mocno aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny.

Inne wyposażenie do łóżeczka.

Kolekcja Bello24 to różne pościele do łóżeczka, baldachimy, beciki, zasłonki i wiele innych. Wszystko co potrzebujesz znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Biały

Ochraniacz dookoła Miś Serce Biały

27 innych produktów w tej samej kategorii: