Ochraniacze do łóżeczka

Dla każdego dziecięcego łóżeczka

Ochraniacze do łóżeczek to dodatek do podstawowej wersji pościeli do łóżeczka. Najczęściej w postaci prostokąta, który wykonany z miękkiego materiału, ma zadanie chronić dziecko przed zaklinowaniem między szczebelkami i przed uderzeniem się. Stanowi dekorację sypialni maluszka i jak sama nazwa wskazuje - ma chro...

Dla każdego dziecięcego łóżeczka

Ochraniacze do łóżeczek to dodatek do podstawowej wersji pościeli do łóżeczka. Najczęściej w postaci prostokąta, który wykonany z miękkiego materiału, ma zadanie chronić dziecko przed zaklinowaniem między szczebelkami i przed uderzeniem się. Stanowi dekorację sypialni maluszka i jak sama nazwa wskazuje - ma chroni również dziecko przed urazami. Potwierdza to coraz więcej mam, które w trosce o dziecko postawiły na ochraniacze do łóżeczek dla niemowląt.

Praktyczne i funkcjonalne ochraniacze do łóżeczek

Moda na ochraniacze łóżeczek dla dzieci nie mija. Ma to swoje uzasadnienie: rośnie świadomość rodzicielska i coraz więcej osób świadomie wychowuje swoje maleństwa. Mamy chętnie sięgają po bezpieczne akcesoria pomocne przy codziennej opiece nad maluszkiem. Dlatego należą do nich ochraniacze do łóżeczek. Dodatek ten dostępny jest w naszej ofercie w wielu wariantach kolorystycznych, ozdobionych trokami, wstążkami, rzepami, za pomocą których przytwierdzamy go do łóżeczka. Bezproblemowość ich zakładania i ściągania, czyni je łatwymi w montażu, a dzięki możliwości prania ich w pralce - łatwymi także w utrzymaniu w czystości. Proponowane przez nasz sklep uszyte z bawełny należy prać w temperaturze 40 stopni, a suszenie zaleca się w pozycji na płasko. Zaopatrując się w ochraniacze do łóżeczek dla niemowląt, osiągamy bardzo praktyczny, wielofunkcyjny dodatek. Chroni przed obrażeniami, daje dodatkowe ciepło, a swoim designem świetnie komponuje się z sypialnią dziecka. To proste rozwiązanie przestaje być tylko kolejnym modnym gadżetem, a must have’em każdego dziecięcego pokoju. Ochraniacze zapewniają najwyższej jakości, regenerujący oraz niczym niezmącony odpoczynek. Zadbaj o zdrowie swojego maluszka z ofertą naszych ochraniaczy. Wybierz ten, który będzie najlepiej odpowiadał Waszym potrzebom.

Więcej

Ochraniacze do łóżeczka  W tej kategorii nie ma produktów.