Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Niebieski

Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Szary

88,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Szary ochraniacz dookoła z haftem Miś na księżycu

Ochraniacz jest połączeniem dwóch uniwersalnych kolorów: szarego z delikatnym wzorem kółeczek i białego. Dzięki temu pasuje zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.Materiał z którego powstał ochraniacz to czysta bawełna bez sztucznych dodatków. W środku zastosowana jest puszysta włóknina, dzięki czemu dziecko zabezpieczone jest przed uderzeniami.

Zastosowanie ochraniacza

Łóżeczko dla naszego malca w pewnym momencie przestaje być miejscem tylko do spania. Staje się ono miejscem zabawy i wielu akrobacji. Ochraniacz służy wtedy jako amortyzator ewentualnych upadków jak i bolesnych uderzeń. Został on też wyposażony w odpowiednią ilość troczków, dzięki czemu nasz maluszek nie ściągnie go na siebie.

Rozmiar ochraniacz do łóżeczka

Długość ochraniacza musimy dopasować do wielkości łóżeczka które posiadamy. Do łóżeczka o rozmiarze 60x120cm będzie pasował ochraniacz o obwodzie 360cm. Jeżeli posiadamy łóżeczko w rozmiarze 70x140 wtedy potrzebujemy ochraniacz w rozmiarze  420 cm. Odpowiedni wybór rozmiaru zapewni nam idealny wygląd ochraniacza dookoła po jego przymocowaniu. Wysokość  ochraniacza to 30cm. Dzięki temu nasz maluszek może swobodnie obserwować co dzieje się wokół niego, a my możemy mięć wgląd w to co robi w łóżeczku.

Pielęgnacja ochraniacza

Można prać go w pralce w temp. 40st.C. Najlepiej suszyć w pozycji na płasko np. rozkładając na suszarce. Prasować go przed całkowitym wyschnięciem z dużą ilością pary, co zabezpieczy nam wewnętrzną włókninę.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Szary

Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Szary

27 innych produktów w tej samej kategorii: