Baldachimy i Moskitiery do łóżeczka

Na słodki sen

Pięknie zaaranżowane sypialnie to nie tylko domena dorosłych. Nasz sklep online wychodzi z propozycją starannie wyselekcjonowanych baldachimów oraz moskitier do łóżeczek dziecięcych. W pokoiku dziecięcym wystarczy niewiele ciekawych akcesoriów, by stworzyć miłe i przytulne miejsce do spania. Łóżeczko dziecięce plus pomysłowe akcen...

Na słodki sen

Pięknie zaaranżowane sypialnie to nie tylko domena dorosłych. Nasz sklep online wychodzi z propozycją starannie wyselekcjonowanych baldachimów oraz moskitier do łóżeczek dziecięcych. W pokoiku dziecięcym wystarczy niewiele ciekawych akcesoriów, by stworzyć miłe i przytulne miejsce do spania. Łóżeczko dziecięce plus pomysłowe akcenty w postaci baldachimu bądź moskitiery stworzą nieszablonową aranżację. W naszej ofercie znalazły się takie produkty charakteryzujące się doskonałą jakością oraz estetyką, jednocześnie świetnie komponujące się z designem każdego dziecięcego pokoju. Stonowane barwy, naturalne materiały (szyfon, woal) i wysoka jakość wykonania - wszystko to tworzy doskonałą atmosferę sypialni naszej pociechy.

Baldachim czy moskitiera?

Baldachim do łóżeczka pełni wiele ról, między innymi rolę dekoracyjną. Dodatkowo chroni maluszka przed światłem i pozwala na spokojny, dłuższy sen. Baldachimy produkowane są w wielu kolorach, dobór odpowiedniej barwy do zestawu pościeli nie będzie problemem. By zawiesić baldachim nad łóżeczkiem nieodzowny jest stelaż. Montuje się go przy pomocy obejm, będących w zestawie. Podczas upinania materiał urokliwie się marszczy, tworząc iście zjawiskowy widok. Niektórzy rodzice zamiast baldachimu montują nad łóżeczkiem moskitierę. Moskitiera do łóżeczka dzięki swoim uniwersalnym wymiarom daje możliwość osłonięcia całego łóżeczka. Tworzy nie tylko piękną dekorację, ale pełni także funkcję bardziej praktyczną, ponieważ chroni dziecko przed insektami. Dlatego, jeśli chcemy uchronić nasze maleństwo przed ukąszeniami i ich skutkami, zdecydujmy się na zamontowanie moskitiery do łóżeczka. Moskitiera jak i baldachim to akcesoria jak najbardziej uniwersalne, możemy je wykorzystać niezależnie od płci dziecka. Bogaty przekrój kolorów pozwoli na dobór tej odpowiedniej. Wśród proponowanych można wybrać dziewczęcy róż lub chłopięce niebieskie moskitiery.

Więcej

Baldachimy i Moskitiery do łóżeczka  Jest 38 produktów.

Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów