Ochraniacz dookoła Miś Serce Niebieski

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Niebieski ochraniacz do łóżeczka z haftem

Ochraniacz do łóżeczka dla chłopaka.

Uszyliśmy ochraniacz łącząc dwa bawełniane materiały. Jeden z nich ma delikatny wzór w niebieską krateczkę a drugi to błękitna gładka, jednobarwna tkanina. Ochraniacz zakrywa całe łóżeczko dookoła co stanowi jego wielką zaletę. Materiały zostały utkane z czystej bawełny, bez sztucznych dodatków. Włóknina puszysta która znajduje się wewnątrz ochraniacza, zapewnia ochronę dla maluszka.

Zadanie ochraniacza.

Łóżeczko z czasem przestaje być miejscem jedynie do snu a rosnące dziecko coraz więcej czasu spędza w nim na zabawie. Kiedy dziecko zaczyna wstawać, siadać, raczkować czy po prostu kopać w łóżeczku, narażone jest na uderzenia o szczebelki. Również wkładanie rączek i nóżek między szczeble nie jest bezpieczne dla małych pociech. Warto zastosować w tym czasie ochraniacz na szczebelki który będzie chronił wasze maleństwo. 

Rozmiar ochraniacza a wielkość łóżeczka.

Ochraniacz który zastawi dookoła całe łóżeczko 60x120cm powinien mieć długość 360cm. Kiedy mamy łóżeczko 70x140cm wtedy ochraniacz powinien mieć 420cm. Wysokość która została przyjęta za optymalną to 30cm. Jest to wysokość która nie zastawi dziecka w łóżeczku i będziemy go mieć zawsze na oku. Poza tym dziecko nie będzie chętnie bawić się w łóżeczku gdy nie będzie widziało co dzieje się poza nim.

Dodatkowe akcesoria do łóżeczka.

W naszym sklepie można znaleźć dodatkowe produkty które będą pasowały do ochraniacza. W innych kategoriach kupisz pościele, baldachimy, prześcieradła i wiele różnych przydatnych przedmiotów.

Pielęgnacja ochraniacza.

Ochraniacz można prać w pralce w temp. 30st.C.

Suszyć najlepiej w pozycji płaskiej. Prasować z dużą ilością pary. Nie dociskać zbytnio podczas prasowania ochraniacza aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny.

 

Nowy tak
Użyte tkaniny Bawełna

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Niebieski

Ochraniacz dookoła Miś Serce Niebieski

27 innych produktów w tej samej kategorii: