Zasłony okienne

Pragniemy, aby dziecięcy pokój i jego wnętrze było przytulne i urocze. Przyjemne, pastelowe kolory w zestawieniu z dziecięcymi wzorami sprawiają, że pokój wygląda jak z bajki. Zasłony okienne to ważny element całej układanki, jaką jest wyposażenie wnętrza pokoju dla dziecka.

Zasłonki do pokoju dziecięcego z kokardą

W ofercie sklepu Bello24 dostępne są zasłonki do pokoju dziecięcego o fakturze w kratę. Oferowane zestawy są w kolorze zielonym, różowym, żółtym, białym i niebieskim. Każda z nich posiada ogromną, ozdobną kokardę, która pozwala upiąć zasłony, a także dodaje im ozdobnego charakteru. Te zasłony do pokoju dziecięcego są spinane za pomocą taśmy marszczącej, co zapewnia ładne ułożenie materiału. Do każdej zasłony można dobrać inne produkty o tym samym wzorze, takie jak np. pościel niemowlęca w gwiazdki z ochraniaczem, i stworzyć cały komplet, który będzie spójnym zestawieniem elementów w pokoju.

Krótkie dziecięce zasłony okienne

Oferujemy zasłony do pokoju dziecka, które mają standardowy wymiar 155x155cm. Ten wymiar świetnie nadaje się do małych okien. Każdy zestaw zawiera dwie sztuki zasłon oraz dwie kokardy z opaską. Jest to standardowy wymiar, jednak jeśli Twoje okno posiada inne wymiary, skontaktuj się z nami! Uszyjemy dla Ciebie zasłony do dziecięcego pokoju w podanym przez Ciebie rozmiarze. Wysoka jakość materiału sprawia, że zasłony nie pozwalają przepuścić ostrego światła słonecznego, które może przeszkadzać maluszkowi w zaśnięciu. Skutecznie zasłania także widok z zewnątrz po zmroku. Nasze produkty są dopasowane w taki sposób, aby można było dobrać je w jednolitym kolorze. Do zasłon okiennych dokupisz pościel, przyborniki do łóżeczka dziecięcego i inne niezbędne akcesoria, które będą się świetnie razem komponować kolorystycznie. Sprawdź i stwórz wymarzony pokój dziecięcy!
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów