Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Niebieski

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Niebieski ochraniacz do łóżeczka z Haftem Miś na księżycu

Ochraniacz dla chłopca. Powstał z połączenia dwóch tkanin: gładkiej błękitnej i delikatnej kratki niebieskiej. Tkaniny, które zostały użyte to czysta bawełna bez sztucznych domieszek, która najlepiej sprawdza się przy delikatnej skórze dziecka. DO wypełnienia ochraniacza użyto puszystej włókniny nie powodującej żadnych uczuleń.

Zalety ochraniacza

Ochraniacz pełni funkcję zarówno estetyczną jak i zapewnia bezpieczeństwo. Pozostawiając naszego malca w łóżeczku nie obawiamy się, że zrobi sobie krzywdę, zwłaszcza w okresie gdy łóżeczko zaczyna być też miejscem zabawy. Ochraniacz będzie go chronił przed wkładaniem rączek czy nóżek między szczebelki, czy też przed uderzeniami o drewniane elementy łóżeczka. Ochraniacz można stabilnie umocować dzięki użytej odpowiedniej ilości troczków, dzięki czemu nasze dziecko nie ściągnie go na siebie.

Rozmiar ochraniacza

Rozmiar ochraniacza należy dopasować do łóżeczka. I tak do łóżeczka wielkości 60x120 należy wybrać ochraniacz w rozmiarze 360cm, a do łóżeczka 70x140 odpowiedni będzie 420cm. Właściwy rozmiar sprawi, że nie będzie on opadał z żadnej strony, będzie natomiast chronił i ozdabiał.

Pielęgnacja ochraniacza

Ochraniacz można prać w pralce, co sprzyja szybkiemu usunięciu wszelkich pojawiających się zabrudzeń. Pralkę najlepiej ustawić na delikatny program w 40st.C. Suszyć w stanie rozłożonym. Można prasować żelazkiem przy użyciu dużej ilości pary. Najlepiej zrobić to przed całkowitym wyschnięciem. Dzięki temu nasz ochraniacz się nie odkształci i zachowa właściwy wygląd.

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Niebieski

Ochraniacz dookoła Miś na Księżycu Niebieski

27 innych produktów w tej samej kategorii: