Ochraniacz dookoła Miś Serce Różowy

Cena: 89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Różowy ochraniacz dookoła łóżeczka z haftem Misia i serc


Ochraniacz z tkanin bawełnianych.

Połączenie tkaniny różowej z delikatnym wzorem kratki oraz tkaniny różowej gładkiej pozwoliło stworzyć piękny ochraniacz który zamieni łóżeczko w uroczy zakątek dla prawdziwej księżniczki. Użyte materiały zostały utkane z bawełny i nie posiadają żadnych sztucznych dodatków. Jego wielką zaletą jest to że ochraniacz zakrywa całe łóżeczko dookoła. W środku znajduje się włóknina puszysta o grubości ok. 3cm.

Zadanie ochraniacza dla dzieci.

W pierwszej fazie po narodzinach dziecko śpi nawet 16-20 godzin na dobę. Ochraniacz w tym czasie zapewnia dziecku przyjemną przestrzeń, dając też ochronę przed ewentualnym przeciągiem. Kiedy dziecko zaczyna mniej spać a więcej bawi się, zaczyna siadać, raczkować czy wstawać, ochraniacz pełni swoją funkcję ochronną. Zamontowany ochraniacz nie pozwoli również na wkładanie nóżek czy rąk pomiędzy szczeble.

Rozmiar ochraniaczy dla łóżeczka.

Dopasuj rozmiar ochraniacza do łóżeczka. Jeśli posiadasz łóżeczko o rozmiarach 60x120cm to jego obwód będzie wynosił 360cm i właśnie taki ochraniacz będzie do niego pasował. Dla łóżeczka o rozmiarze 70x140cm jego długość będzie wynosiła 420cm. Wysokość ochraniacza to 30cm. Ta wysokość ochraniacza nie zasłania dziecka w łóżeczku, dzięki czemu mamy go zawsze na oku. Również dziecko chętniej bawi się w nim kiedy widzi co dzieje się poza łóżeczkiem.

Sposób pielęgnacji:

ochraniacz można prać w pralce w temp. 30st.C. Suszyć w pozycji płaskiej, rozkładając go na suszarce. 

Prasować przed całkowitym wyschnięciem z użyciem dużej ilości pary. Nie dociskać zbytnio żelazka aby nie spłaszczyć wewnętrznej włókniny.

Dodatkowe elementy do łóżeczka.

W naszym sklepie kupisz pościele do łóżeczka, zestawy z łóżeczkiem, materace, beciki i wiele innych.

Nowy tak
Użyte tkaniny Bawełna

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Różowy

Ochraniacz dookoła Miś Serce Różowy

27 innych produktów w tej samej kategorii: