Ochraniacz dookoła Miś Serce Żółty

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Żółty ochraniacz z haftowanym Misiem i sercami

Ochraniacz w żółtym kolorze z bawełnianych tkanin.

Jasny, słoneczny ochraniacz do łóżeczka uszyty został z dwóch rodzai tkanin bawełnianych. Użyliśmy tkaniny z wzorem krateczki i tkaniny jednobarwnej, gładkiej żółtej. To połączenie dało bardzo przyjemny i jasny ochraniacz który dodatkowo został ozdobiony haftem przedstawiającym Misia z sercami. Ten żółty ochraniacz można śmiało używać zarówno gdy urodzi nam się dziewczynka jak i chłopiec. Wewnątrz ochraniacza wszyta została włóknina puszysta która ma za zadanie tłumić uderzenia o łóżeczko.

Przeznaczenie ochraniacza dla dzieci.

Nasze ochraniacze mają zadbać o to aby chronić dziecko przed uderzeniami o szczeble. Dzieci które raczkują lub siadają czy wstają narażone są na przewracanie i ewentualne uderzenie się o twardy element łóżeczka. Częstym problemem jest również wkładanie między szczebelki rączek albo nóżek. Ochraniacz Bello ma za zadanie zapobiegać temu i zapewnić jak najbardziej bezpieczną zabawę dziecka w łóżeczku.

Dobranie ochraniacza do łóżeczka.

Produkowane przez Bello ochraniacze mają wysokość 30cm. Ta wysokość wynika z tego, że wyższy zasłaniał by dziecko i rodzic mógłby stracić go z oczu. Samo dziecko które też nie będzie widziało co dzieje na zewnątrz, będzie niespokojne i nie będzie chciało bawić się w łóżeczku. Długość ochraniacza zależna jest od wielkości łóżeczka które posiadamy. Jeśli szukamy ochraniacza do łóżeczka 60x120cm to potrzebny będzie taki o długości 360cm. Natomiast do łóżeczka 70x140 trzeba kupić ochraniacz 420cm.

Co jeszcze kupisz u nas do łóżeczka?

Oprócz ochraniacza który właśnie oglądasz, w naszym sklepie można kupić wszystko, co potrzebne do łóżeczka niemowlęcego. Znajdziesz tutaj zarówno same pościele niemowlęce jak i całe zestawy pościeli do łóżeczka. Mamy duży wybór baldachimów i moskitier, becików i śpiworów, piękne haftowane koce czy prześcieradła i falbany. Poznaj naszą ofertę!

Jak dbać o ochraniacz?

Można prać w pralce w temp. 40st.C. Suszyć najlepiej rozkładając ochraniacz na płask np. na suszarce do prania. Prasować z parą i nie dociskać mocno żelazka aby nie spłaszczać wewnętrznej warstwy. 

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz dookoła Miś Serce Żółty

Ochraniacz dookoła Miś Serce Żółty

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii: