Kocyk niemowlęcy z dwoma sercami 75x100cm

Cena: 28,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
9,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
16,90 zł

Kocyk niemowlęcy 75x100cm 

Gruby biały koc dla dziecka zapewnia miękkość i świetnie nadaje się do otulania dzidziusia. Został on ozdobiony haftem dwóch serc które mogą być w różnych kolorach. Kocyk ma rozmiar 75x100cm, jego rogi zostały zaokrąglone a całość dookoła jest obszyta lamówką.

W naszej kolekcji znajdziesz również koce o innych barwach i z innymi haftami.

Kocyk powinien być przede wszystkim delikatny aby nie podrażniać wrażliwej skóry dziecka ale też wykonany z bezpiecznych materiałów. Dobra jakość kocyka to bardzo ważny warunek podczas jego wyboru i nie należy zwieść się niską ceną koca, który może być wykonany z nieodpowiednich materiałów.

Koc dla dziecka - jaki rozmiar? Sprzedawane przez nas koce są w rozmiarze 75x100cm. Jest to optymalny rozmiar, który idealnie sprawdza się zarówno w wózku, łóżeczku czy kołysce. Ten rozmiar koca pozwoli używać go nawet do 3 roku życia dziecka. Za duży koc może wymagać podwójnego składania podczas przykrywania dziecka co sprawi że będzie maluszkowi za ciepło. Kocyk mniejszy niż nasz, będzie niewystarczająco przykrywał dziecko, lub zsuwał się podczas ruchów śpiącego malca.

Ważna jest też grubość koca dla niemowląt. Koce za cienkie mogą być bezużytecznie jesienią lub wiosną kiedy na dworze lubi być jeszcze chłodno i dziecko potrzebuje ciepłego okrycia.

Kocyk dla noworodka na prezent - wiele osób zastanawia się jaki prezent dla noworodka będzie trafiony. Z kocykiem nie będzie tego problemu, ponieważ jest on zawsze potrzebny, i nawet kilka sztuk w zapasie znajdzie swoje zastosowanie podczas wczesnego dzieciństwa.

Dostępne kolory:

Kocyk zielony

Kocyk brązowy

Kocyk różowy

Kocyk niebieski

Kocyk szary

Kocyk złoty

Nowy tak
Użyte tkaniny Polar

Opinie

Napisz opinię

Kocyk niemowlęcy z dwoma sercami 75x100cm

Kocyk niemowlęcy z dwoma sercami 75x100cm

Różne kolory

6 innych produktów w tej samej kategorii: