Kocyk niemowlęcy różowy 75x100cm Miś Serce

Cena: 44,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Różowy kocyk dziecięcy z misiem 75x100cm


Przyjemny różowy kocyk niemowlęcy zapewnia mu miękkość i idealnie nadaje się do otulania dzidziusia. Jest on ozdobiony ślicznym haftem, który można znaleźć również na pościelach do łóżeczka z kolekcji Bello24. Dzięki temu idealnie komponuje się i pasuje do wyposażenia łóżeczka, które kupisz w naszym sklepie. Kocyk ma wielkość 75x100cm, jego rogi zostały zaokrąglone, a całość jest dookoła obszyta bawełnianą lamówką. W naszym sklepie znajdziesz również koce w innych kolorach jak np. szary koc niemowlęcy lub niebieski koc niemowlęcy.

Kocyk dla niemowlaka powinien być miękki aby nie podrażniać delikatnej skóry dziecka, ale też wykonany z bezpiecznych materiałów. Dobra jakość koca to bardzo ważny warunek podczas jego kupna i nie należy zwieść się niską ceną kupując nieodpowiedni, wykonany z niewłaściwych materiałów.

Dlaczego warto wybrać dziecięcy kocyk różowym z misiem?

W naszym sklepie są koce w rozmiarze 75x100cm i jest to najodpowiedniejszy rozmiar koca dla noworodka. Ta wielkość pozwoli na wykorzystanie kocyka zarówno w wózku jak i kołysce czy łóżeczku. Nasz różowy kocyk z misiem dla dzieci pozwoli na okrywanie nawet trzy letniego dziecka. Zbyt duży koc może wymagać podwójnego składania co sprawi że maluszkowi będzie za ciepło. Kocyk mniejszy może niedostatecznie przykrywać dziecko lub zsuwać się podczas ruchów śpiącego malca.  Ważna jest też grubość koca dla dzieci. Kocyki cienkie mogą nie sprawdzić się podczas chłodnych jesiennych lub wiosennych dni kiedy to dziecko potrzebuje solidniejszego okrycia.

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent będzie odpowiedni dla noworodka, to różowy kocyk dziecięcy z misiem z pewnością będzie trafionym pomysłem. Podczas wychowywania przyda się ich kilka, więc nawet gdy rodzice już mają inny kocyk, twój z pewnością nie okaże się nietrafionym prezentem.

Materiał posiada wytłoczone gwiazdki na tkaninie polarowej, co nadaje kocykowi niepowtarzalnego uroku.

Nowy tak
Użyte tkaniny Polar

Opinie

Napisz opinię

Kocyk niemowlęcy różowy 75x100cm Miś Serce

Kocyk niemowlęcy różowy 75x100cm Miś Serce

6 innych produktów w tej samej kategorii: