Szuflada do łóżeczka

Cena: 129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Łóżeczko to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia w pokoju noworodka. Sen pozwala na regenerację i odpowiedni rozwój dziecka. Jest to jednak element wyposażenia, który zajmuje bardzo dużo miejsca w pomieszczeniu. Warto więc wykorzystać komponenty, dzięki którym schowasz pościel lub akcesoria malucha i zaoszczędzisz przestrzeń. Szuflada pod łóżeczko to perfekcyjna inwestycja, która zagwarantuje Ci komfort i wygodny dostęp do najpotrzebniejszych przedmiotów.

Niezawodna szuflada do łóżeczka – postaw na jakość

Skrzynia pod łóżeczko powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów. Jedynie wtedy zapewni ona satysfakcję i niezawodność. Nasza szuflada została zaprojektowana i wyprodukowana przez najlepszych ekspertów. Dzięki temu mamy pewność, że poradzi sobie ona z wieloletnią eksploatacją.

Jest także dodatkowo wyposażona w niezależne koła. Można więc wykorzystywać ją z łóżeczkami, które nie zostały dostosowane do obecności szuflady. Przekonaj się, że jest to wyjątkowo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o Twoich potrzebach.

Postaw na komfort, czyli wygodna skrzynia pod łóżeczko

Pojemna dwukomorowa szuflada do łóżeczka dziecięcego to idealne rozwiązania do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów, które zawsze musisz mieć pod ręką. Pampersy, kocyki i ubranka zmieszczą się w tym miejscu i będą bezpieczne. Jest to również świetna opcja do przechowywania pościeli, która zawsze zajmuje dużo miejsca – nawet jeśli jest ona dla szkrabów.

Wszystkie produkty w Bello24 to asortyment stworzony z myślą o dzieciach i rodzicach. Wiemy, ile obowiązków czeka na opiekunów, gdy w ich domu pojawi się nowy członek rodziny. Należy zatem zapewnić mu najlepszą możliwą opiekę. Z naszym wyposażeniem będzie to o wiele prostsze, niż Ci się wydaje. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym zespołem już teraz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Drewniana szuflada do łóżeczka

.

Drewniana szuflada pod łóżeczko

.

Drewniana skrzynia pod łóżeczko

W naszej ofercie dostępna jest także barierka do łóżka, którą można przymocować do łóżeczka dziecięcego.

Sprawdź także gotowy zestaw, czyli białe łóżeczko dziecięce z szufladą.

Nowy tak

Opinie

Napisz opinię

Szuflada do łóżeczka

Szuflada do łóżeczka

2 innych produktów w tej samej kategorii: