Barierka do łóżka dziecięcego

Cena: 39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Dzieci tak szybko dorastają, dlatego nawet się nie obejrzysz, a spanie w łóżeczku będzie dla Twojego malucha niewystarczające. Jednak maluch, który rośnie i zaczyna chodzić, jest bardzo ciekawy otaczającego go świata i wtedy szczególnie potrzebuje naszej ochrony, także kiedy śpi. Dlatego znakomitym rozwiązaniem jest barierka na łóżko, która spowoduje, że dziecko będzie mogło bezpiecznie spać na tapczaniku i nic złego mu się nie stanie.

Barierka na łóżko dla dziecka gwarancją bezpieczeństwa

Największą zaletą naszych barierek jest to, że w pełni spełniają swoją funkcję. Gdy Twój maluch wyrośnie ze spania w łóżeczku, koniecznym zakupem będzie barierka ochronna na łóżko dla dziecka. Dlaczego? Z łatwością zamontujesz ją przy tapczaniku malucha i w ten sposób wyeliminujesz ryzyko związane z tym, że spadnie on w trakcie snu na podłogę. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że taka barierka jest niezwykle istotna, bo przecież upadek nawet z tak niewielkiej wysokości może stać się dla dziecka sporym zagrożeniem. Dlatego montaż barierki na łóżko wydaje się koniecznością.

Funkcjonalne zabezpieczenie dla dzieci na łóżko

Trzeba docenić również fakt, że oferowana przez nas barierka na łóżko dziecięce jest przeznaczona dla mniejszych i odrobinę większych maluchów. Poza tym taki produkt kosztuje niewiele i zawsze jest w stanie zagwarantować dziecku bezpieczeństwo oraz pełną swobodę podczas snu czy zabawy w ciągu dnia. Pamiętaj o tym, że barierka na łóżko dziecięce musi przepuszczać powietrze, aby umożliwiać dziecku swobodne oddychanie. Dlatego doskonałym wyborem będą szczebelki. Poza tym możesz na nich zamontować także specjalne ochraniacze do łóżeczek. Nie musisz obawiać się też o montaż barierek, gdyż do każdej zakupionej barierki na łóżko dodajemy także szczegółową instrukcję. Dzięki temu cały proces staje się wyjątkowo prosty i szybki do wykonania.

Oferta dotyczy samej barierki, która pozwoli przekształcić łóżeczko w tapczanik.

Zabezpieczenie dla dzieci na łóżko

Barierka do łóżka

Łóżeczko i dodatkowa barierka ochronna na łóżko dla dziecka dostarczane są w paczce z instrukcją do samodzielnego montażu.

Wymiary: szer. 120 cm, gł. 60 cm, wys. 84 cm

Sprawdź też gotowy zestaw, np. tapczanik dla dziecka z barierką, dostępny w ofercie naszego sklepu.

Opinie

Napisz opinię

Barierka do łóżka dziecięcego

Barierka do łóżka dziecięcego

2 innych produktów w tej samej kategorii: