Zasłonki dla dziewczynki w kolorze różowym

Cena: 59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Chcesz zaprojektować najpiękniejszy pokój dziecięcy na świecie? Zatem zadbaj o każdy detal, aby maluch już od pierwszych chwil swojego życia czuł się wyjątkowo i bezpiecznie. Różowe zasłony to praktyczna ozdoba, której nie może zabraknąć w pokoju małej dziewczynki. Natychmiast zachwycisz się ich wyglądem i starannym wykonaniem.

Praktyczne zasłony różowe dla dziewczynki

Nasze zasłony różowe to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w pokoju dziecięcym. W końcu sprawiają, że Twój mały skarb poczuje się w swoim pokoiku przytulnie, a jego sen stanie się spokojniejszy. Jednak to nie wszystko, gdyż nasze różowe zasłony dla dziewczynki są też bardzo praktycznym dodatkiem do dziecięcego wnętrza. Skutecznie zaciemniają pomieszczenie tak samo w trakcie słonecznych dni, jak i w nocy. Sprawiają w ten sposób, że już nic nie zaburzy słodkiego snu Twojego maluszka.

Ozdobne zasłony dla dzieci różowe

Tkanina, z której zostały wykonane zasłony, jest różowa w delikatną krateczkę. Różowe firanki dla dziewczynki znakomicie dekorują każde okno i podkreślają, że w tym pomieszczeniu mieszka Twój największy skarb. Zresztą ten produkt doskonale sprawdzi się nie tylko dla niemowlaków czy bardzo małych dzieci – na pewno przypadnie do gustu także odrobinę starszym dziewczynkom. Wybierz nasze różowe zasłony, aby zaczarować wnętrze, w którym maluch spędza tak wiele godzin w ciągu dnia. Zestaw je z innymi elementami do pokoiku swojej pociechy, takimi jak np. pościel do łóżeczka czy ochraniacze do łóżeczek.

Zasłony różowe dla dziewczynki

W skład zestawu wchodzi:

  • 2 sztuki zasłonek
  • 2 sztuki szarf do spięcia zasłon
  • 2 sztuki ozdobnych kokard
Nowy tak

Opinie

Napisz opinię

Zasłonki dla dziewczynki w kolorze różowym

Zasłonki dla dziewczynki w kolorze różowym

Różowe zasłonki

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: