Szary ochraniacz do łóżeczka gładki

Szary ochraniacz do łóżeczka - gładki

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Gładki ochraniacz do łóżeczka w kolorze szarym

Piękno w prostocie, tym wyróżniają się ochraniacze do łóżeczek z kolekcji Bello24.

Szary ochraniacz na łóżeczko gładki przydatny jest szczególnie wtedy gdy maluch narażony jest na uderzenia o łóżeczko. Może to być wtedy gdy dziecko zaczyna chodzić po łóżeczku, raczkować, siadać czy turlać się w nim. Dzieci mogą też włożyć nóżkę lub rączkę między szczeble i przed tym też zapobiega ochraniacz.

Nasz ochraniacz jest puszysty i miękki. Wewnątrz wszyta jest włóknina o podobnych właściwościach ja ta stosowana w dziecięcych kurteczkach czy śpiworkach. Szary gładki ochraniacz uszyty jest z tkaniny bawełnianej, bez żadnych sztucznych domieszek.

Szary ochraniacz na barierkę do łóżeczka Bello możesz kupić w różnych długościach. Długość 180cm jest do łóżeczka 60x120cm i zakrywa go do połowy, a długość 360cm zakrywa go dookoła. Podobnie długość 210cm zakrywa połowę łóżeczka 70x140cm a 420cm zakrywa to łóżeczko dookoła.

Dlaczego warto wybrać szary ochraniacz do łóżeczka dziecięcego?

Wysokość ochraniacza to 30cm i jest to wysokość optymalna ze względów bezpieczeństwa. Wyższy ochraniacz mógłby zasłonić dziecko i stracilibyśmy go z widoku. Ponadto dziecko może próbować stanąć na ochraniaczu i wydostać się z łóżeczka.

Małe dzieci są bardzo ciekawskie ;) Wyższy ochraniacz niż 30cm zasłaniał by im widok przez co mogły by niechętnie być w łóżeczku i źle się w nim czuć.

Gładki ochraniacz do łóżeczka szary jest mocowany za pomocą wiązanych troczków. Regularnie sprawdzaj ich stan i węzełki chowaj za szczeblami. Wiszące luźno wiązania z pewnością nie umkną uwadze Twojego dziecka.

W sklepie Bello24 znajdziesz dużo ciekawych produktów do łóżeczka.

Poznaj nasze pościele do łóżeczek, baldachimy dla dzieci czy całe zestawy pościeli dla niemowląt.

Opinie

Napisz opinię

Szary ochraniacz do łóżeczka - gładki

Szary ochraniacz do łóżeczka - gładki

30 innych produktów w tej samej kategorii: