Biały ochraniacz do łóżeczka

Cena: 39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Dzieci podczas snu ogrom czasu spędzają, przewracając się z boku na bok. Niemowlęta i najmłodsze dzieci śpią przez większość doby – maluszek w wieku roku w łóżeczku będzie spędzał wciąż około czternastu godzin dziennie. Jeśli chcesz zapewnić mu pełnię bezpieczeństwa i zapobiec uderzeniom podczas nocnych sennych eskapad z jednej strony łóżeczka na drugą, wybierz biały ochraniacz na łóżeczko dziecięce – uniwersalny, trwały i godny zaufania.

Biały ochraniacz do łóżeczka dziecięcego – bezpieczeństwo i estetyka

Ten dodatek do pokoju maluszka jest nad wyraz uniwersalny i uroczy: pasuje do każdego rodzaju pościeli i wielu wystrojów, fantastycznie wpasuje się zarówno do wnętrz bardziej minimalistycznych, jak i tych pełnych kolorów i wzorów. Konstrukcja białego ochraniacza do łóżeczka sprawia, że przestrzeń w łóżeczku staje się bardziej przytulna, a dziecko czuje się bezpieczniej. Może też odpocząć od nadmiaru bodźców – będzie docierało do niego mniej hałasów czy światła, a dodatkowo dzięki ograniczeniu przewiewu powietrza umożliwi opiekunom szybkie przewietrzenie pokoju dziecka bez obaw o jego zdrowie.

Czy Twój maluszek ma wszystko, co dla niego najlepsze?

Dobrze wybrany ochraniacz do łóżeczka (biały lub w jakimkolwiek innym kolorze) ma przede wszystkim za zadanie chronić maleństwo przed uderzeniami w trakcie przewracania się z boku na bok, pierwszych prób raczkowania, siadania czy wierzgania nóżkami podczas kolorowych snów. Co ważne, nasz biały ochraniacz do łóżeczka dziecięcego zapobiega utknięciu dziecięcych rączek w otwory między szczeblami. Montując go, ukryj wiązania pod szczebelkami, by nie interesowały maluszków. Możesz wybrać jeden z czterech rozmiarów, by dopasować je do łóżeczka dziecka.

Jeśli lubisz więcej kolorów, może zainteresuje Cię zielony ochraniacz do łóżeczka albo ochraniacz do łóżeczka w kwiatki?

Opinie

Napisz opinię

Biały ochraniacz do łóżeczka

Biały ochraniacz do łóżeczka

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Articles du blog en relation