Materac piankowy do łóżeczka 60x120cm

Cena: 49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
Paczkomat 24/7 (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
13,90 zł
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
15,90 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
19,90 zł

Materac piankowy do łóżeczka zapewnia spokojny, bezpieczny i dobry sen maluszkowi już od pierwszych dni życia. Jest przystosowany do predyspozycji noworodka, a także gwarantuje odpowiednie warunki snu starszemu maluchowi. Materac do łóżeczka 120x60 dedykowany jest standardowym łóżeczkom dziecięcym. Pasuje do większości modeli, których rozmiar to 120x60 cm. Ma on grubość 5 cm, która jest optymalnym wariantem dla najmłodszych dzieci.

Charakterystyka materaca piankowego 60x120

Materac do łóżeczka 60x120 jest wykonany z elastycznej pianki. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała maluszka, jego pozycji w trakcie snu, a także po każdej jej zmianie, co jest ważne, kiedy dziecko jest już bardziej aktywne. Materac piankowy do łóżeczka jest też bardzo sprężysty, co zapewnia maluchowi bardzo dobre podparcie. Ma to ogromne znaczenie dla prawidłowego ułożenia jego kręgosłupa. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, przez co jest trwały i odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i skutki intensywnego, długiego użytkowania. Materac 60x120 jest średnio twardy, co ułatwia dziecku zmianę pozycji i obracanie się na boki. Wszystkie materiały, które zostały użyte do jego produkcji, zostały sprawdzone i przetestowane pod względem bezpieczeństwa maluszka.

Materac do łóżeczka 120x60 ze zdejmowanym pokrowcem

Dodatkowym atutem materaca jest możliwość zdjęcia z niego pokrowca. Jest on zapinany na zamek błyskawiczny. Po zdjęciu możliwe jest upranie go w pralce w temperaturze 30 st. Celsjusza. Pamiętaj, aby nie używać do prania silnych detergentów, a jedynie płynów i proszków do prania delikatnych ubranek dla dzieci.

Materac do łóżeczka 60x120:

  • wykonany z elastycznej pianki
  • bardzo dobrze dopasowuje się do ciała i pozycji maluszka
  • zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa
  • pasuje do wszystkich modeli łóżeczek o standardowych wymiarach 120x60
  • posiada zdejmowany pokrowiec z możliwością prania

Sprawdź także inne produkty dostępne w naszym sklepie, takie jak np. materac z gryki i kokosu czy piankowy materac do kołyski.

Opinie

Napisz opinię

Materac piankowy do łóżeczka 60x120cm

Materac piankowy do łóżeczka 60x120cm

3 innych produktów w tej samej kategorii: