Łóżeczko dla niemowląt, Łóżeczko dziecięce drewniane, Happy, Łóżeczko białe

Cena: 249,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
20,00 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
24,00 zł

Chcesz zakupić dla swojego maluszka białe łóżeczko drewniane? Wybierz model, który będzie wytrzymały, ale też podniesie komfort Twojego dziecka w trakcie pierwszych miesięcy jego życia. Już teraz zadbaj o bezpieczny i spokojny sen swojego malucha, w którym poczuje całą miłość, jaką czujesz wobec niego.

Klasyczne białe łóżeczko dziecięce z drewna bukowego

Łóżeczko pomalowane na biało to klasyka, która sprawdza się zawsze. Przede wszystkim pasuje do każdego wnętrza i jest niezwykle uniwersalne – z powodzeniem możesz wykorzystać to łóżeczko niemowlęce białe dla swojej córeczki lub też synka. To model ceniony też za wyjątkowo łatwy montaż, który zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Maluch, gdy będzie w nim spać, na pewno poczuje się komfortowo, a przerwy między drążkami sprawią, że będzie mógł też swobodnie oddychać. Postaw na sprawdzone przez wiele pokoleń białe łóżeczko dziecięce.

Wytrzymałe łóżeczko dziecięce w białym kolorze

Prezentowane łóżeczko dziecięce drewniane białe cechuje się wyjątkową solidnością oraz trwałością. Zostało wykonane z drzewa bukowego oraz pomalowane atestowanym i bezwonnym lakierem, co sprawia, że jest w pełni bezpieczne i stabilne. Łóżeczko dziecięce białe umożliwia wybranie, na jakiej wysokości od podłogi ma spać dziecko – dostępne są 3 poziomy 22 cm, 35 cm oraz 49 cm od podłogi. Dodatkową zaletą jest też możliwość wyciągnięcia trzech drążków, aby w przyszłości dziecko mogło samodzielnie wychodzić z łóżeczka.

Sprawdź także naszą pościel dla niemowląt dostępną w naszej ofercie i wybierz tę, która najlepiej będzie pasować do tego łóżeczka.

Nowy tak
Gatunek drewna Buk

Opinie

Napisz opinię

Łóżeczko dla niemowląt, Łóżeczko dziecięce drewniane, Happy, Łóżeczko białe

Łóżeczko dla niemowląt, Łóżeczko dziecięce drewniane, Happy, Łóżeczko białe

Łóżeczko z drewna bukowego.

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: