Łóżeczko z szufladą 60x120cm Białe

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Każdy rodzic chce zapewnić jak najlepsze warunki do rozwoju oraz wypoczynku dla swojego dziecka. W tym celu wybiera sprawdzone i bezpieczne wyposażenie do pokoiku maluszka. W naszej ofercie znajduje się łóżeczko białe z szufladą, które zostało wykonane w całości z drewna liściastego - buku pospolitego. Wysoka jakość, solidne wykonanie i niebanalny design - to tylko kilka z cech charakteryzujących to łóżeczko. Sprawdź, dlaczego warto je wybrać!

3-poziomowe łóżeczko dziecięce z szufladą

Sen i wypoczynek dziecka to bardzo ważne czynności, które wpływają na prawidłowy jego rozwój. Dlatego warto zainwestować w łóżeczko drewniane z szufladą, które zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz komfort wypoczynku. Posiada ono 3-poziomowe ułożenie dna, które można regulować w zależności od potrzeb. Pierwszy z poziomów ma 22 cm od podłogi drugi - 35 cm, a trzeci - 49 cm. Dodatkowo, dostępne w naszej ofercie białe łóżeczko z szufladą posiada boki wykonane z okrągłych listewek dla pełnego bezpieczeństwa maluszka. Zaprojektowano w nim też trzy wyjmowane szczebelki. Funkcjonalnym elementem jest szuflada usytuowana na prowadnicach rolkowych. To miejsce, w którym można schować najpotrzebniejsze, dziecięce akcesoria.

Białe łóżeczko z szufladą do samodzielnego montażu

Pokoik dziecięcy to urocze miejsce, które powinno być funkcjonalne oraz spełniać szereg potrzeb. Mebelki muszą być solidne i bezpieczne. Łóżeczko z szufladą w białym kolorze dostępne w naszej ofercie zostało wykonane z bezpiecznych materiałów, które tworzą masywne elementy nośne.

Jego wymiary to: szerokość 120 cm, głębokość 60 cm i wysokość 84 cm. Model jest dostarczany w paczce z instrukcją do samodzielnego montażu. Jego złożenie jest proste i nie wymaga szczególnych umiejętności. Co istotne, elementy łóżeczka dziecięcego z szufladą zostały pomalowane atestowanym lakierem bezwonnym.

Sprawdź także niezbędne wyposażenie do łóżeczka dostępne w naszym sklepie, takie jak pościel niemowlęca czy kokony niemowlęce.

Trzy ułożenia spodu i wyjmowane szczeble;

Białe łóżeczko dziecięce z szufladą

Białe łóżeczko z szufladą

Białe łóżeczko z szufladą dla dzieci

Łóżeczko z szufladą białe

Dziecięce łóżeczko z szufladą białe

II i III poziom dna montowany na specjalnych wieszakach

Łóżeczko drewniane z szufladą

Opinie

Napisz opinię

Łóżeczko z szufladą 60x120cm Białe

Łóżeczko z szufladą 60x120cm Białe

4 innych produktów w tej samej kategorii: