Łóżeczko z szufladą Łóżeczko dziecięce drewniane, TIMMI

Cena: 419,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dostawca Cena
GLS (wpłata na konto, Tpay)
wysyłka po 1-2 dniach
20,00 zł
GLS (płatne kurierowi przy odbiorze)
wysyłka po 1-2 dniach
24,00 zł

Regulowane łóżeczko dziecięce miś z szufladą

Wyposażanie pokoju dla nowego członka rodziny zaczyna się zazwyczaj od wybrania odpowiedniego łóżeczka. Podczas podejmowania decyzji znaczenie ma nie nie tylko design, ale także praktyczne aspekty, które uczynią życie rodziców trochę łatwiejszym. Łóżeczko dziecięce miś z szufladą to idealne połączenie tych dwóch elementów. Białe łóżeczko z drewna sosnowego idealnie wpisze się w wystrój każdego pokoju dziecięcego. Uniwersalny kolor oraz zdobienie z misiem na boku będą pasować zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

łóżeczko z misiem

Ponadto, łóżeczko dla dziecka z misiem zostało wyposażone w wysuwaną szufladę, w której schować można np. zapasowy komplet pościeli do łóżeczka. Posiada także regulację wysokości. Przygotowane są 3 poziomy: 20 cm, 35 cm oraz 50 cm od podłogi. Dodatkową zaletą jest też możliwość wyciągnięcia trzech drążków, aby w przyszłości dziecko mogło samodzielnie wychodzić z łóżeczka.

Bezpieczne i wygodne łóżeczko drewniane z misiem

Białe łóżeczko z misiem to mebel, który może służyć rodzinie latami, ponieważ został wykonany z bardzo wytrzymałego drewna sosnowego. Jest to komfortowa opcja zarówno dla noworodków, jak i dla dzieci, które zaczynają same podnosić się i stawać na własnych nogach. Gładko wyszlifowane krawędzie zapewniają maluchowi bezpieczeństwo, a wykorzystanie bezwonnych lakierów wodnych z atestem wyklucza ryzyko reakcji alergicznych. Dla większego bezpieczeństwa można wyposażyć mebel w miękki ochraniacz do łóżeczka.

łóżeczko dziecięce z misiem

Łóżeczko drewniane z misiem cenione jest przez rodziców nie tylko za uniwersalny design pasujący zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, ale także za łatwy montaż. Samodzielne skręcenia mebla nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Dotyczy to także szuflady, która dołączona jest do zestawu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu ze sklepem.

Nowy tak
Gatunek drewna Sosna

Opinie

Napisz opinię

Łóżeczko z szufladą Łóżeczko dziecięce drewniane, TIMMI

Łóżeczko z szufladą Łóżeczko dziecięce drewniane, TIMMI

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: