Ochraniacz do łóżeczka szary w gwiazdki

79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Szary ochraniacz do łóżeczka w białe gwiazdki

Użyte bawełniane tkaniny z wzorem gwiazdek na szarym tle, pozwoliły stworzyć piękny ochraniacz do łóżeczka szary. Kolor szary jest uniwersalny i dlatego można go z powodzeniem stosować w łóżeczku w którym będzie spać zarówno dziewczynka jak i chłopczyk. Tkanina utkana z czystej bawełny bez żadnych, zbędnych sztucznych domieszek.

Zadanie ochraniacza do łóżeczka w szarym kolorze

Szary ochraniacz do łóżeczka ma przede wszystkim amortyzować kontakt dziecka z elementami łóżeczka. Rosnące dziecko coraz więcej czasu spędza na zabawie. Wtedy to zaczyna siadać, turla się, raczkuje lub próbuje wstawać. Dzieci będą też wkładać ręce i nóżki między szczeble. Dobrze jest w tym czasie zamontować ochraniacz na szczebelki aby zabezpieczyć dziecko przed ewentualnym uderzeniem się o twardy element łóżeczka.

Rozmiar ochraniacza na szczebelki

Długość ochraniacza do łóżeczka w gwiazdki należy dopasować do łóżka. Do łóżeczka 60x120cm będziemy potrzebować ochraniacz o długości 360cm, bo taki właśnie ma obwód łóżeczko. Dla łóżeczek 70x140cm potrzebna jest długość 420cm. Wysokość ochraniacza ma 30cm. Jest to rozmiar optymalny, ponieważ nie tracimy dziecka z oczu a samo dziecko jest spokojniejsze widząc co dzieje się poza jego łóżeczkiem.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do wyposażenia łóżeczka.

Poznaj nasze pościele niemowlęce, wyposażenie do łóżeczka w zestawach, beciki dla dziecimaterace do łóżeczek i wiele więcej!

Opinie

Napisz opinię

Ochraniacz do łóżeczka szary w gwiazdki

Ochraniacz do łóżeczka szary w gwiazdki

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Articles du blog en relation